INDICATORS ON کارشناس خودرو YOU SHOULD KNOW

Indicators on کارشناس خودرو You Should Know

Indicators on کارشناس خودرو You Should Know

Blog Article

هنگام خرید خودروی کارکرده، بسیار مهم است که بخش‌های مختلف خودرو بررسی شود. در صورتی که اطلاعات و مهارت کافی برای بررسی همه بخش‌های خودرو نداشته باشید، ممکن است سرتان کلاه برود.

با استفاده از آخرین فناوری تشخیصی، می‌توان مشکلات خودرو را سریع و دقیق تشخیص داد.

به‌طور کلی ۱۴۵ آیتم در کارشناسی خودرو حائز اهمیت است که در ادامه مقاله به بررسی مفصل آن‌ها می‌پردازیم.

محیط مناسب، نقش بسزایی در صحت و دقت کارشناسی خودرو کارکرده دارد. بهترین محل برای کارشناسی خودرو، مکان باز با دما و نور کافی است.

همچنین شما می‌توانید برای راحتی از کارشناس تشخیص رنگ خودرو سیار کارشناس پلاس کمک بگیرید تا در محل نسبت به کارشناسی رنگ ماشین اقدام شود.

وتشخیص کارکرد واقعی خودرو فقط از عهده کارشناس متبحر وبا تجربه و کارشناسی خودرو ساخته است.جدیدترین موردی که در کارشناسی خودرو مشاهده شده و به تازگی کاربردی شده است رنگ کردن صندلیها ی چرمی آسیب دیده در اثر استفاده میباشد که در نوع خود جالب بوده وبه داخل خودرو فرمی زیبا وفریبنده میدهد.

گاهی تصادف آنقدر شَدید است که اجزای بدنه دیگر قابل‌تعمیر نیستند و باید تعویض شوند. در آموزش کارشناسی خودرو تکنیک‌های بررسی موم به‌کاررفته در قطعه، بررسی لولاها و پیچ‌ها، بررسی تفاوت رنگ قطعه با رنگ فابریک بدنه، بررسی ضخامت رنگ و بررسی آستر قطعات مختلف با فابریک آن را یاد می‌گیرید و می‌توانید در زمان خرید خودروی دست دوم به مشتری کمک کنید از سلامت هریک از قطعات مطمئن شود یا به تعویضی بودن آنها پی ببرد.

همچنین، هیچ نیازی نیست که به مرکزی مراجعه کنید تا کارشناسان خودروتان را معاینه کنند؛ کافی است که سفارش خود را در آچاره ثبت کنید تا این افراد، به محل مورد نظر شما بیایند. این نکات مهم را درمورد قیمت کارشناسی خودرو در نظر داشته باشید: ** اگر کارشناس به محل مراجعه کند اما شما کار را لغو کنید، کارشناس می‌تواند ۵۰ هزار تومان بابت ایاب و ذهاب از شما دریافت کند.**

کارشناسی برق خودرو؛ اهمیت و لزوم کارشناسی سیستم برق ماشین قبل از خرید

افزایش‌های ناگهانی قیمت‌ ماشین، باعث ایجاد تغییر در رفتار خریداران خودرو نیز شده است. بسیاری از افراد با بالارفتن قیمت خودرو، به‌سمت خریداری خودروهای دست‌دوم و کارکرده می‌روند؛ و این یعنی نیاز بازار برای آگاهی دقیق از قیمت خودرو کارکرده.

از آنجا قطعه انتخابی کیفیت و نوع رنگ مشابهی با قطعه‌ی قبلی خودرو دارد تشخیص آن به شدت سخت می‌شود. در چنین شرایطی تنها کارشناس خرید خودرو است که کارشناس ماشین می‌تواند با شم کارشناسی‌اش ( کارشناسی بدنه خودرو) این موضوع را تشخیص دهد.

هزینه کارشناسی خودرو بر اساس مدل هر خودرو متفاوت است. می‌توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه‌های کارشناسی خودرو با مشاورین کارنامه ارتباط بگیرید.

‬‬ خرید و فروش خودرو مطمئن و بی‌دغدغه همواره هدف اصلی کارشناس پلاس بوده است.

یکی از حیاتی‌ترین بخش‌هایی که کارشناس خودرو توجه زیادی به آن دارد، کارشناسی بدنه خودرو است. در این نوع بررسی، هرگونه تغییر نظیر:

Report this page